Buğra
ÖZTÜRK
Videographer
Hakkımda

Memnuniyet odaklı hizmet anlayışım, kaliteli ekipmanlarım, özgün ve sanatsal bakış açım ile tanıtım filmleri ve tüm videolarınıza farklı bir yorum katıyor, firmanızın ve markanızın filmini çekerek tüm mecralar için hazır hale getiriyorum. Memnuniyetiniz için hassasiyetle çalışıyor, beklentinize en iyi şekilde yanıt veriyorum.

Buğra Öztürk Films olarak sektöre 2015 yılında giriş yaptım. Bu tarihten beri her çekimde müşterilerimin memnuniyetleri ön planda oldu. Büyük projelerde tercih edilmenin sorumluluğunu en iyi şekilde taşımak ve güvenlerinize layık olmak için titizlikle çalıştım. istek ve ihtiyaçlarınızı öğrenerek bu doğrultuda hizmet vermenin çok daha doğru olduğunu düşünüyorum. Nasıl bir tanıtım filmine veyahut bir videoya sahip olmak istediğinizi, tarzınızı ve zevklerinizi karşılıklı olarak konuşuyoruz. Çekim gününü, çekim saatini, çekim mekanını ve konseptini birlikte belirliyor, her ayrıntının istediğiniz gibi olmasını sağlıyorum.

Deneyimlerimi ve video ile ilgili bilgilerimi çekimlerden önce müşterilerimle paylaşıyor, senaryo, sahne, mekan ve ortam gibi teknik konularda yönlendirmeler yapıyorum. Bu videolara da yansıyor, çok daha planlı ve güzel sahneler oluşturabiliyorum.

Özellikle video çekim teknikleri ve prodüksiyon konusunda kendimi sürekli geliştiriyor, son yıllarda en çok tercih edilen popüler istekleri müşterilerime öneriyorum. Firmanız ve markanız hakkında detaylı araştırma yaparak tarzınıza ve istediğiniz konsepte uygun önerilerde bulunuyorum. Bu çekimleri son teknolojik ekipmanlarımla gerçekleştirirken firmanıza havada bir drone aracılığıyla da farklı bir bakış açısı katıyorum.

İmkanlarım hakkında bilgi almak ve fiyatlarımı öğrenmek isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da iletişim bilgilerimi kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

“Ben bir film şairiyim, kağıtla değil kamera ile yazarım”